«Школа моєї мрії» – віртуальна галерея

Пропонуємо разом з вами створити віртуальну комп’ютерну галерею!

ranok4 номінації:

  • Комп’ютерна графіка;
  • Поетична сторінка;
  • Образотворче мистецтво;
  • Lego-конструюваня. Тематика робіт: «Школа моєї мрії». Проєкт працює в рамках Віртуальної школи Ранок.

Tetyana_Sporynina_mКоординаторка проєкту: Тетяна Спориніна, вчителька інформатики Чернівецької гімназії №2, керівничка гуртка «Байт» Чернівецького ОЦНТТУМ.
Члени журі: Наталія Кабак, художниця; Олена Афанасьєва, web-дизайнер; Вікторія Угорська, архітектор; Денис Кондрюк, керівник гуртка “Основи робототехніки на базі LEGO” ОЦНТТУМ, Марина Корнієнко, головна редакторка
відділу «Навчальна література».

Галерея предствлена учасниками  22 областей  України: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

8.05.2020 у Віртуальній школі «Ранок» відбулася он-лайн зустріч, де  учасники і координатори проєкту  узагальнювали отриманий досвід Всеукраїнського телекомунікаційного проєкту «Школа моєї мрії».
Після завершення роботи членів журі всіх учасників чекає розсилка електронних сертифікатів (після 20 травня) і оголошення переможців конкурса в 4 номінаціях: Комп’ютерна графіка; Поетична сторінка; Образотворче мистецтво; Lego-конструюваня.
Дякуємо Віртуальній школі Ранок, спеціалістам технічного забезпечення відеоконференцій, газеті «Версії» за інформаційну підтримку, всім нашим партнерам, вчителям, батькам, керівникам гуртків, наставникам.
І найголовніша подяка нашим дітям – хлопчикам і дівчаткам за їх листи, малюнки, унікальні конструкції, за їх мрії…

Продовження Галереї за посиланням –  «ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ» – ВІРТУАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ. 6-7 ТРАВНЯ 2020

Коментують члени журі (10.04 – 24.04.2020)

Наталія Кабак

Natalya_Kabak

Сміливо втілюйте свої мрії та фантазії!

Проєкт «Школа моєї мрії» відбувся і це радує! Це не лише віртуальна галерея, це можливість поспілкуватись нам в ці карантинні будні. Це можливість обмінятися думками, поділитись своїми бажаннями та баченням нової школи. Це оцінка того, що ми можемо зробити для покращення місця, де проходить значна частина нашого життя, а деякі задуми можна втілити вже і зараз.

Я вдячна організатору за можливість прийняти участь в цьому спілкуванні, можливість зануритись у вихор дитячих ідей та політ фантазій. Футуристичні будинки, інноваційні технології, бережливе ставлення до природи та щирі емоції – це все я побачила у ваших роботах і вдячна вам за них! Робіт багато, роботи цікаві, абсолютно різні за ідеями та виконанням. Я отримала неймовірне задоволення від перегляду ваших робіт!

Дуже вдячна всім учасникам віртуальної галереї за активність,за ваші ідеї та творче втілення ваших думок! Бажаю вам творчих успіхів та перемог!
З повагою, Наталія Кабак

Олена Афанасьєва 
shkola_OAf

Денис Кондрюк

Denis_Kondrjuk_1Не можу стримати емоцій від переглянутих проєктів шкіл! Я дуже вражений вашими роботами, тим – які всебічно розвинуті діти живуть і творять в нашій країні, адже представлені і художні твори, і поетичні, і навіть цілі інженерні конструкції із конструкторів.

Приємно бачити, що долучилися всі вікові категорії – від першачків, які ще тільки пробують свої сили на публіку, до випускників, які вже мають свої,  чітко сформовані світоглядні позиції. Хочеться звернути увагу на патріотичну сторону поданих робіт – всі роботи демонструють небайдужість дітей до майбутнього України – це сонячні мотиви, жовто-блакитні кольори в мирному небі, веселі дитячі обличчя в школах, що говорить про добробут та мир в країні.
Маючи досвід роботи із конструкторами, хочеться відзначити проєкти виконані з конструкторів. У представлених роботах видно широту думок авторів, їхню обізнаність та талант у роботі з конструкторами. Виконавці продумали все до дрібниць – і навчання, і відпочинок, і розваги, і, навіть, трансформацію шкільних стін, щоб завжди було цікаво навчатися в школі.
Дуже мило сприйнялися романтичні рядочки поетичних творів та мотиви фантастики, що дає зрозуміти про щедрість дитячих душ, а також, порадували моменти симбіозу живої природи та сьогоднішньої ери діджиталізації.
Хочу подякувати всім учасникам, їхнім батькам, наставникам, керівникам, учителям за гарну роботу!!! Давайте продовжимо працювати з тим же натхненням і чекаємо нових робіт, адже ще є час (до 30.04).
З повагою, Кондрюк Денис!

Вікторія Угорська

Dream_VU_art

Комп’ютерна графіка

1.05.2020 – 8.05.2020

Іван Ярощук

DreamIYGz

«Школа моєї мрії», Іван Ярощук, 4 клас, Житомирський екологічний ліцей №24, м. Житомир

Олександр Масюк

DreamPol

«Школа моєї мрії», Олександр Масюк, 6 клас, ЗОШ №18, м. Полтава

Рінат Сіротов 

DreamKr_RS

«Школа моєї мрії», Рінат Сіротов, учень 3 класу, ліцей №4 “Успіх”, м. Краматорськ, Донецька область

Володимир Волошин

DreamPol_VV

«Школа моєї мрії», Володимир Волошин, 5 клас, ЗОШ №26, м. Полтава

– Людина завжди прагнула пізнати незвідане. Космос – такий близький і водночас далекий – завжди вабив людей. Тому моя мрія навчатися на іншій планеті!)))

Іван Савін

Dream_Lu_SI

«Школа моєї мрії», Іван Савін, 4 клас Вільхівської ЗОШ Станично-Луганського району Луганської області

Матвій Кулеша

dreamKy

«Школа моєї мрії», Матвій Кулеша, 5 клас, гімназія №178 м. Київ

Ігор Лопушко

Dream_IL_K

«Школа моєї мрії», Ігор Лопушко, 7 клас, ЗОШ №4, Олешки, Херсонська область

Даніл Рубінський  

DreamRD_Kh

«Школа моєї мрії», Даніл Рубінський , 5 клас, ЗОШ №58, м. Харків

Назрін  Алієва 

DreamAN_Kh

«Школа моєї мрії», Назрін  Алієва, 6 клас, ЗОШ №58, м. Харків

Ксенія Артемова 

Dream_AA_Kh

«Школа моєї мрії», Ксенія Артемова, 6 клас, ЗОШ №58,  м. Харків

25.04.2020 – 30.04.2020

Відеозвіт про третій тиждень роботи всеукраїнського проєкту “Школа моєї мрії” –

Андрій Палієнко

DreamPA_Kyiv

«Школа моєї мрії», Андрій Палієнко, 5 клас, гімназія № 178, м. Київ

Артур  Близнюченко

Dream_Kyiv

«Школа моєї мрії», Артур  Близнюченко, 5 клас, гімназія № 178, м. Київ

Яна Гріценко 

Dream_30Ch

«Школа моєї мрії», Яна Гріценко, учениця 5 класу,  Голов’ятинська ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Малий Бузуків, Черкаська область

Євген Чередниченко 

DreamCh_Ch

«Школа моєї мрії», Євген Чередниченко, учень 7 класу,  Голов’ятинська ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Малий Бузуків, Черкаська область

Софія Зайцева 

DreamKr

«Школа моєї мрії», Софія Зайцева, учениця 7 класу, Криворізький Центрально-Міський ліцей, м. Кривий Ріг

– Для когось школа – це місце навчання, місце зустріч з друзями … Для мене школа- це місце майбутніх технологій , інновацій.

Микита Вергелес 

dreamVM_M

«Школа моєї мрії», Микита Вергелес, 5 клас, Мелітопольський НВК №16, Мелітополь, Запорізька область

Олександр Бушку 

dreamBO-Ch30

«Школа моєї мрії», Олександр Бушку, 5 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

У майбутньому я мрію щоб школа знаходилась у космосі. Вона виглядатиме незвично в усьому: форма, розміри, деталі будівлі – все буде незвично та трішки незрозуміло для теперішнього світу. Школа матиме можливість пересуватися у просторі та часі. Під будівлею будуть вогнища, які допомагатимуть у разі небезпеки (наприклад, нападу інопланетян). Канікули будуть кожного місяця. Вчителі матимуть все необхідне для своєї роботи з учнями. Робота приноситиме радість і задоволення. Замість оцінок – подарунки у вигляді золотих зірочок. Ніхто (ні учні, ні вчителі ніколи не будуть скривджені). Всі будуть поважати один одного та міцно дружити. Пануватиме лише мир та злагода!

Аліса Єфіменко 

DreamEA_Kh

«Школа моєї мрії», Аліса Єфіменко, 2 клас, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58, м. Харків

Вікторія Доля

dreamVD_Vash

«Школа моєї мрії», Вікторія Доля, 7 клас, Опорний заклад “Вашківецький ЗЗСО”, Вашківці, Чернівецька область

Мені завжди подобались будинки в стилі Хай-тек. Тому школа моєї мрії – це школа в цьому стилі. Такі споруди не мають нічого складного в побудові. Красиві як зовнішнє, так і всередині. Як правило в таких спорудах багато місця. Школа була б просторою. Мені це також подобається. У такій школі було б багато техніки. Наприклад, комп`ютери, ноутбуків та багато іншого. Це ж школа майбутнього. Ще такі школи виглядають ефектно. На мій погляд дітям би сподобалось навчатись у такій школі. Ось такі мої уявлення про школу майбутнього.

Богдан Савчук

DreamSB_30_Ch

«Школа моєї мрії», Богдан Савчук, 4 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

– Школа моєї мрії – це дуже сучасна школа, в якій хочеться навчатися новому та цікавому в комфортних умовах. Це школа, розташована біля моря, де виросли кіпариси та сосни, де є зони для навчання та відпочинку з друзями-однокласниками. В таку школу зручно добиратися машиною чи літаком!

Нікіта Корольов 

dreamKN_30_Ch

«Школа моєї мрії», Нікіта Корольов, 4 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

– Школа моєї мрії – дуже гарна, з ідеально прибраною територією, сучасними доріжками, з великим футбольним полем. Навколо школи багато дерев.

Тарас Волянський 

DreamT_30_Ch1

«Школа моєї мрії», Тарас Волянський, 4 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

– Школа моєї мрії – це сучасна школа з сонячними батареями, вікнами у формі трапецій. Біля школи є паркова зона для відпочинку дітей, а поруч зупиняється шкільний автобус. Ззовні школу дуже легко розпізнати, бо вона обов’язково має кольори державної символіки!

18.04.2020 – 24.04.2020
Наталія Кабак

Dream_K_N_2020_

«Школа моєї мрії», Наталія Кабак, художниця, Чернівці

– Школа моєї мрії – це школа сучасних технологій та інновацій. Але попри це ми не маємо втратити те найкраще, що зараз є в школі. Школа – це місце спілкування, це там, де діти можуть вільно говорити, тримати один одного за руку, дізнаватись нове через живе спілкування з вчителями та сміятися з друзями на перервах. Школа моєї мрії там, де є довіра, повага, розуміння та любов до спільної справи.

Василіса Петрик 

dream_dnipro_PV

«Школа моєї мрії», Василіса Петрик, 5 клас, гурток радіоелектроніки та мікропроцесорної техніки Міської станції юних техніків Дніпра, м. Дніпро

Катерина Голоскок

dream_dnipro_GK

«Школа моєї мрії», Катерина Голоскок, 7 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Це школа, яку я бачу в майбутньому – у вигляді котика!

Міїаєла Рябко

dreamMRCh

«Школа моєї мрії», Міїаєла Рябко, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 10. м. Чернівці

– Школа моєї мрії  – мирне небо над Україною.

Семен Гінінгер

DreamSGCh

«Школа моєї мрії», Семен Гінінгер, 6 клас, Чернівецька гімназія №2, Чернівці

Мирослава Машкаринець

Dream_MM_Ch

«Школа моєї мрії», Мирослава Машкаринець, учениця 9 класу, Голов’ятинська ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Сунки, Черкаська область

DreamART

dreamBKart

«Школа моєї мрії», DreamART, арт-менеджер, Чернівці

Школа, яка на малюнку,  створена по мотивам творів моїх талановитих однокласниць і однокласників. Я пам’ятаю наші екологічні проекти. І пам’ятаю наш круглий стіл “Шляхів до успіху” на інформатиці. Спасибі, гімназіє!

10.04.2020 – 17.04.2020
Олена Афанасьєва

shkola_moei_mrii_afanasieva

«Школа моєї мрії», Олена Афанасьєва, web-дизайнер, Чернівці

Іван Богданов

School2200

«Школа фізики, астрономії і телепортаціїї», Іван Богданов, 6 клас, Чернівецький ОЦ НТТУМ

Це космічна школа, яка розуміє думки. Знання передаються телепортацією і переміщення у просторі теж телепортацією.
Сніжана Тіней

Snigana_Tiney

«Школа моєї мрії», Сніжана Тіней, 7 клас, Вашківецька ЗЗСО | – ||| ступенів, Вижницький район, Чернівецька область

– Я люблю свою школу, але хотілося, щоб її трохи вдосконалили .
У майбутньому мрію, щоб на уроках у всіх учнів була електронна книга, і учень не брав багато книг в портфель і йому було легше іти до школи. І ще хотілося зменшити навантаження на учня. У день було 4 чи 5 уроків, і учень би краще запам’ятовував тему на уроці.
Хотілося ще, щоб у школі були ліфти, щоб швидше підніматися на якийсь поверх.

Андрій Ковальов

DreamAK

«Школа моєї мрії», Андрій Ковальов, 6 клас, Чернівецька гімназія №2, Чернівці

– Рухаючись cправа – наліво, перше що ви бачите – великий будинок. Це будинок, де я живу. Далі бачимо два портали, за допомогою яких я можу телепортуватись з дому в школу і зі школи додому. Будь-хто може ними скористатися. Достатньо правильно вимовити пароль: «Паляниця». На передньому плані школа на пружині, яка вміє скакати в часі і ти можеш нескінченно перездавати контрольні роботи.
Літаюче шкільне містечко знаходиться не далеко, воно просто мікроскопічне. Містечко може літати разом з будинками і долати будь-яку відстань. Телепортуючись туди, я зменшуюсь в розмірах. Таке шкільне містечко може вирішити проблему перенаселення, або відсутності місця для забудови. З лівого боку потряпляємо в зоряний портал. І через нього ми можемо подорожувати у космосі .
А в горі – неслухняні планети. Вони некеровані і самі змінюють свій курс. У будь-який час ви можете завітати в школу, там завжди день. Та не забудьте, пароль – «Паляниця»!

Борис Маді

Madi_Ug2020

«Школа моєї мрії», Борис Маді, учнь 9 класу, м. Ужгород

– Школа майбутнього – це спеціалізований ліцей, де вивчають фізику, механіку, оптику, астрономію, математику, комп’ютерні науки. І багато подорожей, навіть космічних.

Олексій Залогін

schoolmydreamsM

«Школа майбутнього», Олексій Залогін, учень 11 класу Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Олександр Афіян 

dream2020OA

«Школа моєї мрії», Олександр Афіян, учень 11 класу Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Поетична сторінка

1.05.2020 – 8.05.2020

Тетяна Стовбун

ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ

Невелика наша школа,
Вона сонячна, чудова.
Рано-вранці кожен раз
Зустрічає вчитель нас.

В школі не дзвенить дзвінок,
Бо навчання – кожен крок.
Дітлахів всього навчають:
Як писати і лічить,
Як природу розуміть,
Як любити квітку, бджілку
І зернину, і краплинку,
Як дружити і читати,
Як добро в душі тримати.

І оцінок тут не ставлять,
Бо життя саме не раз
Показати може зразу
Хто – який, на що гаразд.

І тому веселка, радість,
Сміх дитячий навкруги,
У майбутнє світле – віра.
Тут навчання БЕЗ НУДЬГИ!

Тетяна Стовбун, вчителька початкових класів Житомирського екологічного ліцею №24

Олексій Тягнибедн 

DreamMiTO

«Школа моєї мрії», Олексій Тягнибедн, 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Драгальчук Єгор

DreamDE

«Школа моєї мрії», Драгальчук Єгор, 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Аліна Куценко

Школа мрії

Одного ранку йду до школи,
Вся у думках і хвилюванні,
Ох, знов історія, монголи,
Важке завдання з малювання.
Підходжу ближче, що за диво?
Не може бути… Так красиво!
“Це що за дім? Хіба це школа?” –
Питає вражений Микола.
Ми в коридорах, що за звук?
Та це милує пісня слух,
Співає дивовижний птах,
І завмирає на вустах
Крик здивування…
Йду до класу, одразу
пройшла крізь двері,
Що за фокус?
Хіба я привид? Ні, жива,
От відбуваються дива!
А що за квіти і рослини,
В житті не бачила таких,
Підходжу ближче я до них.
О диво, розмовляти можуть!
З контрольною хоч допоможуть?
“Аліно, прокидайся, доню”, –
Татусь бере мою долоню,
І розумію: сон, то тільки сон
забрав мене у свій полон…

Аліна Куценко, 7 клас, Станично-Луганська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, смт Станиця Луганська, Луганська облась

Олександр Тофан 

DreamTO_30_1

«Школа моєї мрії», Олександр Тофан, 6 клас, ЗОШ №30, м. Чернівці

25.04.2020 – 30.04.2020

Олександр Бушку 

DreamBO_Ch_1

Олександр Марусик 

DreamMO_ch

«Школа моєї мрії», Олександр Марусик,  4 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

18.04.2020 – 24.04.2020

Ірина Шлєєва

dreamISKr

«Школа моєї мрії», Ірина Шлєєва, вчителька початкових класів, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

Юлія Бабій, Роман Бабій

DreamB_11

«Школа моєї мрії», Юлія Бабій, Роман Бабій, учень 2 класу Чернівецької ЗОШ 1ст. №9, Чернівці

10.04.2020 – 17.04.2020

Оксана Приходченко

OPrihodchenko

Оксана Приходченко, старший викладач кафедри фінансів Національної металургійної академії України, м. Дніпро

Даня Власюк 

ШКОЛА МРІЇ

Школа моєї мрії
Здійснює наші надії
Класи компютерні , нові
Клумби квітучі казкові
Дошки інтерактивні
І вчителі позитивні
Друзі привітні й веселі
Настрій , як в власній оселі
Їжа готується смачно
Кухарям будемо вдячні
Подорожі цікаві
В ЦДЮТ забави
Секції та гуртки
Будем ходить залюбки
І чого ще нам хотіти?
Будемо в школу на крилах летіти
Даня Власюк,  14 років, м.Кропивницький, НВО Науковий ліцей, учасник театрального гуртка, керівник Прошаченко В.П.
Каріна Ткачук
KarinaT_Dream

«Школа моєї мрії», Каріна Ткачук, учениця 6 класу, ЗОШ №5, м. Чернівці

Образотворче мистецтво

1.05.2020 – 8.05.2020

Оксанка Гринівська

DreamTis03

«Школа моєї мрії», Оксанка Гринівська, журналіст, староста ДІЛ”Сузір’я” імені Героя України Леоніда Каденюка, слухачка гуртка “Дитяче телебачення Тисменицького Районного Будинку дитячої та юнацької творчості. учениця 4-Б класу Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів, Івано-Франківська область

Анна Яцюк

DreamTis02

«Школа моєї мрії», Анна Яцюк, журналіст ДІЛ”Сузір’я” імені Героя України Леоніда Каденюка, учениця 2-А класу Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів, Івано-Франківська область

Марія Яцюк

DreamTis01

«Школа моєї мрії», Марія Яцюк, журналіст ДІЛ”Сузір’я” імені Героя України Леоніда Каденюка, учениця 6 класу Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів, Івано-Франківська область

Валерія Хмара

DreamHVGz

«Школа моєї мрії», Валерія Хмара, 4 клас, Житомирський екологічний ліцей №24, м. Житомир

Дарина Дудок 

DreamDDGz

«Школа моєї мрії», Дарина Дудок, 4 клас, Житомирський екологічний ліцей №24, м. Житомир

Ілля Пушкаревський

DreamMiPI

«Школа моєї мрії», Ілля Пушкаревський, 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Анастасія Полонська

DreamMiPA

«Школа моєї мрії», Анастасія Полонська , 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Аліса Поліщук 

DreamMiPAl

«Школа моєї мрії», Аліса Поліщук , 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Владислав Портас

DreamMiPV

«Школа моєї мрії», Владислав Портас, 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Даша Найдеш

Єгор Лакєєв

DreamMiLE

«Школа моєї мрії», Єгор Лакєєв, 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Кірілл Губа

DreamMiGK

«Школа моєї мрії», Кірілл Губа, 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Дмитро Білоусов

DreamMiBD

«Школа моєї мрії», Дмитро Білоусов, 3 клас Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64, м. Миколаїв

Софія Піщанська 

DreamCHSof

«Школа моєї мрії», Софія Піщанська, 4 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток “Юні дослідники”, ЗОШ № 13, м. Ніжин Чернігівська область

– Школа релаксу. На малюнку зображена я. Це моя власна школа релаксу. Для гарних знань не потрібні будівлі. Головне прагнення людини до знань. Приєднуйтесь до моєї школи , місця на містку всім вистачить !

Данило Теркун 

dream_Dn03

«Школа моєї мрії», Данило Теркун , 9 клас, КЗО НВО № 113 ДМР, м. Дніпро, викладач: Марченкова О.Ю.

– Найважливіші роки свого життя людина проводить у школі. Саме тут вона знаходить справжніх друзів, визначається у виборі своїх захоплень, вперше стикається з життєвими труднощами і радіє своїм першим перемогам. Школа надовго залишається в серці кожної людини світлим етапом на життєвому шляху.
Кожен учень уявляє школу своєї мрії по-різному, тому хочу розповісти Вам кілька слів про те, якою бачу її я.
Яка вона, школа моєї мрії?
Школа моєї мрії екологічно чиста, та велика з сучасними енергозберігаючими технологіями. Школа, де завжди готові прийти на допомогу, де тебе ніколи не зрадять і завжди поділяться цінними порадами
Кожна дитина у школі – особистість – вільна, мрійлива та цілеспрямована!
Школа, на мою думку, – це саме те місце, де зароджується майбутнє. І тому хочеться уявити, а якою ж буде вона десь там, у прийдешніх десятиріччях.
В майбутньому школа буде дуже цікавим місцем. Наприклад, на уроках історії учні разом з учителем будуть створювати віртуальну реальність і гуляти вулицями давнього Риму або ставати свідками Троянської війни. На той час, мабуть, уже будуть технічні можливості для цього.
Класи у школі моєї мрії поділяються за різними напрямами роботи; на уроках тут вивчають не тільки буденні та стандартні предмети, а й фахові, такі як «Нанотехнології», «Робототнехніка», «Наукова діяльність», «Журналістика: ремесло чи творчість?», «Краса та мистецтво», «Психологія особистості» тощо..
Як на мою думку, гарною ідеєю є – запрошувати у школу фахівців різних професій. Це б, значно, допомогло випускникам у виборі професій.
Все це тільки моя уява та мрії, але все одно глибоко в серці я вірю, що це колись все таки може справдитися.

Анна Рудомьотова 

DreamOd3

«Школа моєї мрії», Анна Рудомьотова, 15 років, гурток «Веселий пензлик», Палац дітей та юнацтва м.Ізмаїл, Одеська область, керівник: Л.Ф.Малоок

Юлія Федорова

DreamOd2

«Школа моєї мрії», Юлія Федорова, 9 років, КЗ «Березівський ЦДЮТ», гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва», Одеська область, керівник А.О.Нарушева

Анна Спельник 

DreamOd1

«Школа моєї мрії», Анна Спельник, 9 років, КЗ «Березівський ЦДЮТ», гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва», Одеська область, керівник А.О.Нарушева

Даша Шпакова

DreamDn5

«Школа моєї мрії», Даша Шпакова, 7 клас, КЗО НВО № 113 ДМР, м. Дніпро, викладач: Марченкова О.Ю.

Я дуже хочу вчитися у сучасній школ. Школі креативності-де розвиваються здібності дитини до малювання, вокалу, хореографії.
Школа розвитку – тобто школа, де діти мали змогу самовдосконалюватися. Повинні бути такі сучасні предмети, як акторська майстерність,психологія підлітка, лабораторія творчих досліджень. Деякі б предмети проходили обов’язково в парковій зоні ( такі , як біологія), а хімія – в справжніх дослідницьких лабораторіях
Школа здоров’я – школа, де було багато різноманітних секцій з футболу, волейболу, баскетболу, шахмат, басейну, спрямованих на фізичний розвиток школяра, обов’язково великий басейн, тенісний корт, де б проходили змагання з різних видів спорту на міжміському, міжобласному рівнях.
 Яка вона, школа моєї мрії?
Величезна, таємнича, із безліччю щасливих моментів та цілою купою друзів!

Севастян Ладика 

DreamLv

«Школа моєї мрії», Севастян Ладика, 3-А клас, СЗШ № 50. м. Львів

Володимир Хорт 

DreamVHD

«Школа моєї мрії», Володимир Хорт, 9 клас, КЗО НВО № 113 ДМР, м. Дніпро

Дем’ян Шулик

DreamDSHT

«Школа моєї мрії», Дем’ян Шулик,  2 клас,  Ланівецька ЗОШ1-2ст., Борщівський район, Тернопільська область

Буров Олександр

DreamBO_30_1

«Школа моєї мрії», Буров Олександр, 4 клас, ЗОШ №30, м. Чернівці

– Я мрію про велику, світлу, охайну школу, біля якої обов’язково буде стадіон та басейн. І ще, мають бути дерева, за якими доглядають учні!

Владислав Лисак

DreamDG2

«Школа моєї мрії», Владислав Лисак, учень 4 класу, Чернівецька гімназія №2, м. Чернівці

Діана Верешко

Dream_V_G2

«Школа моєї мрії», Діана Верешко, учениця 4 класу, Чернівецька гімназія №2, м. Чернівці

25.04.2020 – 30.04.2020

Черкалова Аліна

Dream_A_Mel

«Школа моєї мрії», Черкалова Аліна, 5 клас, Мелітопольський НВК №16, Мелітополь, Запорізька область

Анастасія Заєць 

Dream_Z_KR

«Школа моєї мрії», Анастасія Заєць, 11 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Це школа моєї мрії. Я хочу, щоб школа була сучасна та яскрава. Щоб використовували  новітні технології. На території школи повинен бути обов’язково басейн і атракціони. Я вважаю, що в таку школу захоче ходити кожна дитина.

Ніка Ступак 

Denys Stupak

«Школа моєї мрії», Ніка Ступак, 1 клас, ЗОШ №30, м. Черкаси

– Моя школа – веселкова. Я бачу школу майбутнього у кольорах веселки, де кожне віконечко – це погляд у веселе майбутнє. А стежка знань веде до перемоги. А ще я використала кольори прапору України в слові “Школа”, тому що це школа майбутнього в МОЇЙ країні.

Надія Суганяка

Dream_M

«Школа моєї мрії», Надія Суганяка, 12 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Це школа моєї мрії . Тут, щоб опинитися в іншому класі, можна проїхати на екскалаторі або з’їхати з гірки. На подвір’ї є баскетбольний майданчик і футбольний . А поруч басейн . На мою думку – це найкраща школа.

Меланія Дворська 

Dream_DM_Kr01

«Школа моєї мрії», Меланія Дворська, 11 років, КЗ “Науковий ліцей”, м.Кропивницький

– Школа моєї мрії – велика, простора, кольорова. В цю школу хочеться приходити і насолоджуватись навчанням. В ній зібрані частинки культур різних народів.

Мартіна Дворська 

Dream_DMa_Kr02

«Школа моєї мрії», Мартіна Дворська, 8 років, КЗ “Науковий ліцей”, м.Кропивницький

– Цукрова школа. Для того, щоб краще працював мозок, треба їсти солодке.

Дар’я Явтушенко 

Dream_YD_Kr02

«Школа моєї мрії», Дар’я Явтушенко, 10 років, КЗ “Науковий ліцей”, м.Кропивницький

– На мою думку, школа майбутнього – це школа цікава для дітей, як ззовні, так і всередині. Я її уявляю світлою, просторою, різнокольоровою, з величезними вікнами. Усередині незвичайні суперцікаві кабінети, а на коридорах місце для відпочинку з величезними акваріумами.
На даху школи – сучасний телескоп, на подвір’ї – прекрасний парк, а ще сучасний майданчик для занять різними видами спорту.

Владислав Солодовник 

Dream_SV_Dn

«Космічна школа майбутнього», Владислав Солодовник, 18 років,  Комунальний позашкільний навчальний заклад “Станція юних техніків”Дніпровської міської ради, гурток “Цікава астрономія”, Дніпро

Кіра Прокопенко 

Dream_PK_Dn

«Школа-мандрівниця», Кіра Прокопенко, 11 років,  Комунальний позашкільний навчальний заклад “Станція юних техніків”Дніпровської міської ради, гурток “Цікава астрономія”, Дніпро

Валерія Прокопенко 

Dream_P_Dn

«Шкільна планета», Валерія Прокопенко, 7 років,  Комунальний позашкільний навчальний заклад “Станція юних техніків”Дніпровської міської ради, гурток “Цікава астрономія”, Дніпро

Анастасія Скарга 

Dream_SA_Cherk

«Фантастична школа», Анастасія Скарга, учениця 11 класу, Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, с. Носачів, Черкаська область

18.04.2020 – 24.04.2020

Аліна Проскуріна

dreamAP_M

«Школа моєї мрії», Аліна Проскуріна, 9 клас, Мелітопольський НВК №16, Мелітополь, Запорізька область

Катерина Рильник 

dreamRKR

“Школа моєї мрії. Безтурботне вікно школи”, Катерина Рильник, учениця 10 класу, КЗ “САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ”, м.Сарни, Рівненьська область

– Мій малюнок не стандартний, хоча зараз весна. мені захотілося намалювати зиму, справжню зиму і зобразити яскраву стіну з вікном, за яким лунає безтурботне життя школярів. Із розповідей своїх батьків про школу, я намалювала саме таку школу: без різних технологічних устаткувань, а просто школа, яка сповнена любов’ю. Адже саме зараз на карантині нам хочеться повернутися до своїх однокласників та вчителів. Моя фантазія поринула в цей малюнок всією душею. На малюнку зобразила саме велосипед,  ніяких машин, адже хочеться просто спокійного життя без шуму))))

Вікторія Молодченко 

DreamMVKr

«Школа моєї мрії», Вікторія Молодченко, 7 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

–  Я намалювала космічну школу, в якій би я хотіла навчатися. Там можна літати на космічній ракеті на інші планети і дізнаватися щось цікаве. Сподіваюся вам мій малюнок сподобався.

Катерина Дрьомова

dream_KDKr

«Школа моєї мрії», Катерина Дрьомова, 9 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Це школа моєї мрії. Вона у вигляді замку з басейном на подвір’ї. У ній є електронні дошки, а замість книг –  планшети.

Олександра Врадій 

DreamVOKr

«Школа моєї мрії», Олександра Врадій, 8 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Я намалювала три школи майбутнього. Перша школа шоколадна, для дітей, які дуже люблять шоколад, друга школа – ялинка, для тих дітей, що дуже люблять новий рік. А третя школа – цукерка, для тих учнів, що дуже, дуже сильно полюбляють цукерки.

Дар’я Мельничук. Триптих «Школа на природі»

Dream_DM_01

«Школа на природі. Квіткова», Дар’я Мельничук, 5 клас, гімназія №4, Чернівці

Dream_DM_03

«Школа на природі. Перерва», Дар’я Мельничук, 5 клас, гімназія №4, Чернівці

Dream_DM_02

«Школа на природі. Звірі-малята», Дар’я Мельничук, 5 клас, гімназія №4, Чернівці

Поліна Олійник 

dream_OP_Kr

«Школа моєї мрії», Поліна Олійник, 9 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– У майбутньому я бачу школу світлою та яскравою, а роботи там будуть  вчителями.

Анна Скворцова

dream_SA_Kr

«Школа моєї мрії», Анна Скворцова, 8 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Я мрію, щоб моя школа була яскравою, з малюнками на стінах, доброю до своїх учнів, щоб навколо було багато рослин, квітів та тварин. Щоб в їдальні було більше солодощів.  І щоб ніколи більше не було карантину!

Каріна Міндубаєва

dream_MK_Kr

«Школа моєї мрії», Каріна Міндубаєва, 12 років, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Я хочу, щоб в школі моєї мрії було таке місце, де можна вийти і подивитися в телескоп на зорі. А біля школи  був майданчик, де можна провести вільний час після навчання.

Юлія Яблочнікова

dream_Y_SCh

«Школа моєї мрії», Юлія Яблочнікова, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шишківці, Вашковецької ОТГ

– Школа – це велика сім’я, де ми зустрічаємо радість і смуток, веселі моменти свого життя. Ці роки ми ніколи не забудемо, як наше перше кохання, так і школа закарбується у нашій пам’яті назавжди. Цінуймо час, проведений у школі з нашими улюбленими вчителями та однокласниками!

10.04.2020 – 17.04.2020

Валерія Фонарюк

DreamVF

«Школа моєї мрії», Валерія Фонарюк, 7 клас, Чернівецька гімназія №2, Чернівці

Дарія Єгипет

DreamTE

«Щаслива школа», Дарія Єгипет, 4-Б клас ЗОШ |-|||ступенів с. Вашківці Сокирянського району Чернівецької області

– Ось так я бачу школу своєї мрії. Вона зображена різними барвами неначе Капітошка, весела радісна та щаслива, де навчаються самі щасливі діти. Різнокольоровими тунелями ми потрапляємо в наші класи. У цій школі діти будуть навчатися лише на відмінні оцінки.

LEGO-конструювання

1.05.2020 – 8.05.2020

Ілля Пономаренко

DreamMi_PI_1

«Школа моєї мрії», Ілля Пономаренко, 6 клас, МЗОШ I-III ступенів N48, м. Миколаїв

Денис Рєпалов 

DreamKr02

«Школа моєї мрії», Денис Рєпалов, 1 клас, ліцей № 8 імені Василя Стуса, м. Краматорськ, Донецька область

– У моїй віртуальній школі класні кімнати оснащені всім необхідним для навчання і відпочинку. На території  є басейн, спортивно- гровий майданчик, футбольне поле, а також контактний зоопарк, де діти можуть  піклуватися тваринами.  Грядка, де вирощують овочі для їдальні, також є вітрячок, що виробляє єлектроєнергію для школи, багато квітів і дерев. Школа моєї мрії -це місто, де всі  щасливі, веселі і розумні, допомагають один одному.

Денис Шулик

DreamDSHT_5

«Школа моєї мрії», Денис Шулик,  5 років, ДНЗ “Сонечко”, Борщівський район, Тернопільська область

DreamDSHT_5_1

«Школа моєї мрії», Денис Шулик,  5 років, ДНЗ “Сонечко”, Борщівський район, Тернопільська область

Євген Чачуро 

DreamCE_30_1

«Школа моєї мрії», Євген Чачуро, 4 клас, ЗОШ №30, м. Чернівці

– Школа майбутнього – це школа, в якій є спеціальні відкриті майданчики для проведення спортивних уроків під відкритим небом, де учні не відчувають обмежень у просторі! Я вважаю, що такі уроки стануть прекрасним засобом фізичного загартовування. І крім того, діти тоді не будуть боятися ні спеки, ні холоду!

Ілля Наінський 

DreamNI_30_1

«Школа моєї мрії», Ілля Наінський, 7 клас, ЗОШ №30, м. Чернівці

– У школі моєї мрії замість стільців – великі м’які подушки, а парт немає взагалі, бо тут потрібно лише слухати, а якщо і треба буде щось писати, то тільки в телефоні! У школі є величезні панорамні вікна і скляна стеля! Для учнів першого класу є обов’язковий вихід на вулицю прямо з кабінету! Територія школи облаштована сучасним спортивним майданчиком і полем для футболу! В школі є буфет зі смачною їжею та торговий автомат з різними солодощами!

Євген Григоряк 

DreamGE_30_1

«Школа моєї мрії», Євген Григоряк, 7 клас, ЗОШ №30, м. Чернівці

– Сучасну школу моїх мрій я бачу з гарними, добре облаштованими кабінетами. Обов’язково в школі є два телескопи, за допомогою яких можна спостерігати за загадковим зоряним небом! В кабінетах розмішені великі парти у формі столів, за якими можуть учні сидіти групою, вікна у формі напівкола, є електронна дошка. Заняття у школі повністю безпечні, бо за порядком в коридорах і біля школи спостерігають охоронці.

Іларіон Чебан 

Dream_Ch_I_25_2

«Школа моєї мрії», Іларіон Чебан, 4 клас, ЗОШ № 25, гурток “Основи робототехніки”, м. Чернівці

Dream_Ch_I_25_1

«Школа моєї мрії», Іларіон Чебан, 4 клас, ЗОШ № 25, гурток “Основи робототехніки”, м. Чернівці

25.04.2020 – 30.04.2020

Назар Дарійчук

Dream_41_Ch

«Школа моєї мрії», Назар Дарійчук, учень 3 класу СШ ОРТ 41, м. Чернівці

Школа моєї мрії – це будівля з великим спортзалом, з просторими класами, які наповнені різними технічними засобами. Багато класів тематичних, які б допомогли у виборі майбутньої професії. Я хочу, щоб в моїй школі був окремий клас,  там будуть конструювати. Біля школи спортивні майданчики, великі зелені газони, на яких можна гарно проводити час під час перерви з однокласниками, є скверики. 

Нікіта Меньков 

DreamOCNTTUM

«Школа моєї мрії», Нікіта Меньков, 11 років, вихованець гуртка «Основи робототехніки», КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», м. Чернівці

– Школа будущего будет высокотехнологичная, роботы будут выполнять техническую работу (повара, звонки, уборщицы). Обязательными предметами в школе будут робототехника, астрономия, печатанье. Кружки будут при школе (спортивные, технические, музыкальная школа, художественная школа). Здание школы большое, крестообразное, по 3 или 4 этажа, младшая школа вместе со старшей. Каждый день по 4 урока, 6 дней в неделю, учеба до начала мая месяца. Никаких карантинов!

Микита Задорожний 

LEGO_ZM_30

«Школа моєї мрії», Микита Задорожний, 9 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

– Школа моєї мрії – це школа спілкування та застосування практичних навичок знань. Отримання знань через вживлений в тіло учня чіп, котрий завантажуватиме знання за допомогою антени (знаходиться на даху школи), враховуючи особисті вподобання. В приміщенні школи є: басейн, спортзал, зелений куточок, кімната з голограмою, яка передає останні новини світу.

Дарина Волянська

Dream_VD_Ch

«Школа моєї мрії», Дарина Волянська, 4 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

– Школа «Червона Мрія». На мою думку ідеальна школа – це навчальний заклад, в якому цікаво вчитися, який виникає бажання відвідувати, в якому діти люблять знання і їм подобається вчитись! На моєму макеті – ідеальна школа з сучасним дизайном «Червона Мрія»! Вона велика, класів багато, багато вікон, одже всередині дуже світло. З правої сторони школи – великий стадіон, з густою зеленою травою, де проводять уроки фізкультури. З лівої сторони – місце для прогулянок, там багато дерев, місць для відпочинку та ігор. До школи всіх привозить шкільний автобус. В таку школу всі ходили б залюбки!

Андрій Крісманов 

DreamKA_30_Ch

«Школа моєї мрії», Андрій Крісманов, 4 клас, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №30, м. Чернівці

– Мені подобаються невеличкі за розміром школи, щоб біля моєї школи була зручна та велика парковка. А також, сучасний спортивний майданчик. Щоб біля моєї школи стояв макет танка «Т-84», як символ незламності наших учнів. Було б ще непогано влаштовувати змагання між учнями з відеоігр. А ще я мрію, щоб це була школа без домашніх завдань!

Максим Стадничук

dreamKhm

«Школа моєї мрії», Максим Стадничук, учень 2-го класу, НВК #10 м. Хмельницького

– На даху кондиціонер та власна вишка мобільного зв’язку (щоб Інет “літав”). 

Максим Стадничук /Minecraft/

Dream_KhmMn

«Школа моєї мрії», Максим Стадничук, учень 2-го класу, НВК #10 м. Хмельницького

– Школа в стилі Гогвардс.
Minecraft дав можливість експерементувати у тривимірному процедурно генерованому світі.

18.04.2020 – 24.04.2020

Ростислав Шлєєв

MyCollages_R

«Lego-школа моєї мрії», Ростислав Шлєєв, учень 1 класу, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Я дуже люблю свою школу, свою вчительку Ольгу Вячеславівну і своїх однокласників. Дарую їм свою Lego- школу!

Єгор Охредько

DreamEO_2020

«Лего-школа», Єгор Охредько, 5 клас, ЗОШ №5, м. Бердянськ, Запорізька область

– Будующее – это гармония с природой. В школе есть сафари-зоопарк, где вместе со слоном и жирафом живут птица-гром и арабок, в огоромном бассейне есть дельфины и плот, во дворе школы скелет динозавра, спортивная площадка, беседки, деревья, крона которых состоит из цифр. А после уроков можно покататься на карете Гриндельвальда, посетить дом-чемодан Ньюта Саламандера или отправиться в виртуальное путешествие по свету в поезде “из Хогвартс”. Стены школы могут легко перестраиваться , поэтому каждый день все по новому. «Лего-школа – не заскучаешь!»

10.04.2020 – 17.04.2020

Олександр Зюлковський

shmriiOZ

«Школа моєї мрії», Олександр Зюлковський, 6 клас ЗОШ №1, м. Чернівці

– Я люблю свою школу, своїх однокласників і своїх вчителів. А це мій проєкт школи майбутнього. У моїй школі є класи не тільки для учнів, але і для домашніх улюбленців. Тут є дві вежі: Добра і Зла.  І в один день у нас не уроки з різних предметів. А в понеділок: у нас цілий день математика. У вівторок ми вивчаємо історію, у середу – географію. Потім літературу, біологію, мови, інформатику, мистецтво, трудове навчання… Ми багато подорожуємо, пишемо книги, вірші, гуляємо на природі, співаємо, граємо у футбо, ставимо вистави…

Всеукраїнський телекомунікаційний проєкт

«Школа моєї мрії».

Віртуальна галерея

Проміжний звіт  10.04.2020 – 17.04.2020 :

Проміжний звіт  18.04.2020 – 24.04.2020: Телекомунікаційний проєкт “Школа моєї мрії. Віртуальна галерея”. Проміжні результати

Про проєкт «Школа моєї мрії»

Дорогі і шановні учні та учениці!
Пропонуємо разом з вами створити віртуальну комп’ютерну галерею!
Тематика малюнків: «Школа моєї мрії».

Малюнки виконуються у графічному редакторі на вибір: PAINT, GIMP, Photoshop, Corel Photo Paint…
Також можна виконати малюнки і традиційним способом: олівцями, фарбами, фломастерами.
Файли з малюнками, які виконані в графічному редакторі, або фото малюнків, які намалювали олівцями чи фарбами /чи відскановані/, чекаємо за адресою для листування: dream.school.ua.2020@gmail.com
Хто бажає працювати в Google Classroom – Віртуальна галерея «Школа моєї мрії», має мати електронну пошту на gmail.
Пропонуємо заповнити Google-форму – Реєстрація учасників проєкту «Школа моєї мрії» .
ranok
Кожний учасник отримає сертифікат учасника Всеукраїнського проєкту.
Найкращі малюнки будуть відзначені видавництвом «Ранок».
Кожної п’ятниці буду робити звіт про перебіг подій проєкту у Віртуальній школі  «Ранок». 

Етапи проєкту

І етап ( 3.04. – 9.04)- ознайомлення школярів умовами проєкту.
ІІ етап – Підготовка, оформлення рабіт, пересилка робіт (10.04-24.04)
IІІ етап – реалізація запланованої діяльності. (17.04) – підведення проміжних результатов. Демонстрація вже надісланих робіт. Також ми зустрінемося віртуально із учасниками –випускниками минулих телекомунікаційних проектів, які зголосилися взяти участь і в цьому проекті.
ІV етап – Підведенння проміжних результатів проєкта (24.04) . Демонстрація нашої галереї. Малюнки можна буде надсилати ще до до 30.04. А вже після – регістраційна форма буде закрита.
ІV етап/додаток/ – за проханнями учасників проєкту термін прийому робіт продовжено до 7 травня 2020 включно.
V етап – оцінювання результатів проекту: узагальнити отриманий досвід. Відеоконференція з учасниками прєкту. 8 травня 2020 – підведення результатів проєкту.

dream2020

Координатор проєкту: Тетяна Спориніна, вчителька інформатики Чернівецької гімназії №2, керівничка гуртка «Байт» Чернівецького ОЦНТТУМ.
Члени журі: Наталія Кабак, Олена Афанасьєва, Вікторія Угорська, Денис Кондрюк.
unnamedПартнери проєкту: Видавництво «Ранок», Марина Корнієнко, головна редакторка
відділу «Навчальна література»

versiiilog20N Інформаційний партнер проєкту:
обласна газета «Версії», Людмила Чередарик, редакторка газети «Версії»

©Тетяна Спориніна,
координаторка проєкту «Школа моєї мрії»

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s