«Школа моєї мрії» – віртуальна галерея. 6-7 травня 2020

Пропонуємо разом з вами створити віртуальну комп’ютерну галерею!

Початок галереї – «ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ» – ВІРТУАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ

ranok4 номінації:

  • Комп’ютерна графіка;
  • Поетична сторінка;
  • Образотворче мистецтво;
  • Lego-конструюваня. Тематика робіт: «Школа моєї мрії». Проєкт працює в рамках Віртуальної школи Ранок.

Tetyana_Sporynina_mКоординаторка проєкту: Тетяна Спориніна, вчителька інформатики Чернівецької гімназії №2, керівничка гуртка «Байт» Чернівецького ОЦНТТУМ.
Члени журі: Наталія Кабак, художниця; Олена Афанасьєва, web-дизайнер; Вікторія Угорська, архітектор; Денис Кондрюк, керівник гуртка “Основи робототехніки на базі LEGO” ОЦНТТУМ, Марина Корнієнко, головна редакторка відділу «Навчальна література».

Галерея предствлена учасниками 22 областей України: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

8.05.2020 у Віртуальній школі «Ранок» відбулася он-лайн зустріч, де  учасники і координатори проєкту  узагальнювали отриманий досвід Всеукраїнського телекомунікаційного проєкту «Школа моєї мрії».
Після завершення роботи членів журі всіх учасників чекає розсилка електронних сертифікатів (після 20 травня) і оголошення переможців конкурса в 4 номінаціях: Комп’ютерна графіка; Поетична сторінка; Образотворче мистецтво; Lego-конструюваня.
Дякуємо Віртуальній школі Ранок, спеціалістам технічного забезпечення відеоконференцій, газеті «Версії» за інформаційну підтримку – Про яку школу мріють українські школярі та їхні наставники?, всім нашим партнерам, вчителям, батькам, керівникам гуртків, наставникам.
І найголовніша подяка нашим дітям – хлопчикам і дівчаткам за їх листи, малюнки, унікальні конструкції, за їх мрії…

Коментують члени журі 

Наталія Кабак

Natalya_Kabak

Сміливо втілюйте свої мрії та фантазії!

Проєкт «Школа моєї мрії» відбувся і це радує! Це не лише віртуальна галерея, це можливість поспілкуватись нам в ці карантинні будні. Це можливість обмінятися думками, поділитись своїми бажаннями та баченням нової школи. Це оцінка того, що ми можемо зробити для покращення місця, де проходить значна частина нашого життя, а деякі задуми можна втілити вже і зараз.

Я вдячна організатору за можливість прийняти участь в цьому спілкуванні, можливість зануритись у вихор дитячих ідей та політ фантазій. Футуристичні будинки, інноваційні технології, бережливе ставлення до природи та щирі емоції – це все я побачила у ваших роботах і вдячна вам за них! Робіт багато, роботи цікаві, абсолютно різні за ідеями та виконанням. Я отримала неймовірне задоволення від перегляду ваших робіт!

Дуже вдячна всім учасникам віртуальної галереї за активність,за ваші ідеї та творче втілення ваших думок! Бажаю вам творчих успіхів та перемог!
З повагою, Наталія Кабак

Олена Афанасьєва 
shkola_OAf

Денис Кондрюк

Denis_Kondrjuk_1Не можу стримати емоцій від переглянутих проєктів шкіл! Я дуже вражений вашими роботами, тим – які всебічно розвинуті діти живуть і творять в нашій країні, адже представлені і художні твори, і поетичні, і навіть цілі інженерні конструкції із конструкторів.

Приємно бачити, що долучилися всі вікові категорії – від першачків, які ще тільки пробують свої сили на публіку, до випускників, які вже мають свої,  чітко сформовані світоглядні позиції. Хочеться звернути увагу на патріотичну сторону поданих робіт – всі роботи демонструють небайдужість дітей до майбутнього України – це сонячні мотиви, жовто-блакитні кольори в мирному небі, веселі дитячі обличчя в школах, що говорить про добробут та мир в країні.
Маючи досвід роботи із конструкторами, хочеться відзначити проєкти виконані з конструкторів. У представлених роботах видно широту думок авторів, їхню обізнаність та талант у роботі з конструкторами. Виконавці продумали все до дрібниць – і навчання, і відпочинок, і розваги, і, навіть, трансформацію шкільних стін, щоб завжди було цікаво навчатися в школі.
Дуже мило сприйнялися романтичні рядочки поетичних творів та мотиви фантастики, що дає зрозуміти про щедрість дитячих душ, а також, порадували моменти симбіозу живої природи та сьогоднішньої ери діджиталізації.
Хочу подякувати всім учасникам, їхнім батькам, наставникам, керівникам, учителям за гарну роботу!!! Давайте продовжимо працювати з тим же натхненням і чекаємо нових робіт, адже ще є час (до 30.04).
З повагою, Кондрюк Денис!

Вікторія Угорська

Dream_VU_art

Марина Корнієнко

MarinaKornienko_m

Конкурс «Школа моєї мрії» вступив у завершальну фазу,  а проект родовжується… Кожного дня протягом місяця до нас приходили ваші чудові листи. Але і ви були не тільки учасниками проєкту “Школа моєї мрії”, але і самі були творця проєкту. Адже завдяки ініціативі учасників у нас з’явилася зала “Lego-конструюваня” і “Поетична сторінка”. Попереду нас чекає розсилка електронних сертифікатів, визначення переможців конкурса, віртуальна педагогічна рада, майстрер-класи з малювання, конструюваня, комп’ютерної графіки…

КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА

6.05.2020 – 7.05.2020

Артем  Бережнюк 

DreamBAG2

«Школа моєї мрії», Артем  Бережнюк, 6 клас, Чернівецька гімназія №2, м. Чернівці

– Школа моєї мрії – це школа, в якій немає домашніх завдань та контрольних! Це школа із зручними меблями, великими інтерактивними дошками-планшетами у кожному класі та інтерактивними партами. В цій школі кожен учень самостійно обирає предмети, які до вподоби та які стануть у пригоді майбутній професії. З деяких предметів утворюються групи, в яких будуть навчаються учні різного віку: так старші передають свій досвід молодшим, в них панує взаємопідтримка та загальний інтерес досягати спільної мети. В таких групах кожен молодший учень обирає волонтера – учня старшого за віком чи учня-«професіонала» зі певної сфери, які допомагаюуть засвоїти бажану й водночас складну інформацію. У такій школі учні пишуть блоги на сайті, їздять спільно у подорожі, проводять різні квести та регулярно грають у КВК. Це школа, в якій панують успіх, гумор, взаємоповага та підтримка. Це «другий дім», куди хочеться повернутися, незважаючи на те, робочий це день, вихідний або період канікул.

Марія Холдіна 

DreamMHol

«Школа моєї мрії», Марія Холдіна, 6 клас, ЗОШ №26,  м. Полтава

Анісія Діденко 

DreamDAnisiya

«Школа моєї мрії», Анісія Діденко, 2 клас, КЗ “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26”, м. Полтава

– Солодка Школа Майбутнього.

Олександра Калюга 

DreamCat

Олександра Калюга, учениця 5 класу, Школа 1-3 ступенів #26, м. Полтава

– Це величезна школа за формою мордочки кота. Біля самої школи-кошеня – це їдальня, хвостик жовтого кота слугує за горку, там ще є скляне кошеня, яке слугує за куточок природи; є куточок фізкультури, де змагаються на літаючих скейтбордах. А шкільний автобус – круглий, також подібний на котика. Школа майбутнього – це моя мрія, вона має бути екологічно чиста з новітніми технологіями і трішки подыбною на котика, бо це наші менші друзі, щоб діти ходили з радістю до неї.

Єгор  Галанський 

DreamGalE

«Школа моєї мрії», Єгор  Галанський, 6 клас, ЗОШ № 26, м. Полтава

– Школа графіті. На стінах школи дозволено малювати графіті. На намальованому графіті зображена людина, коронавірус  перемогли та знищили.

Станіслав Гресь 

DreamStG

«Школа моєї мрії», Гресь Станіслав, 7 клас, КЗ “Полтавська ЗШ І-ІІІ ступенів №26”, м. Полтава

– Яскрава школа – яскраві враження.

Анна Сімонова 

DreamSiA

«Школа моєї мрії», Анна Сімонова, 10 клас, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4, м. Пирятин, Полтавська область

– Одне , що я хочу сказати про мою школу – це те , що в ній немає ніякої електроніки. І ця школа інтернат.

Катерина Петрова

DreamVBor

«Школа моєї мрії», Катерина Петрова, 4 клас, ліцей “Лінгвіст” № 10,  м. Кременчук, Полтавська область

Валерія Оніщенко 

DreamOVa

«Школа моєї мрії», Валерія Оніщенко, 9 клас, Пирятинська ЗШ 1-3 ст. №4, м. Пирятин, Полтавська область

Софiя Шиманська 

DreamShSof

«Школа моєї мрії», Софiя Шиманська, 7 клас, ліцей №4 “Успіх”, м. Краматорськ, Донецька область

Ілля Макаренко

DreamMIl

«Школа моєї мрії», Ілля Макаренко, 7 клас, ЗОШ №18, м. Полтава

Максим Калінін

DreamMaksim

«Школа моєї мрії», Максим Калінін, 7 клас, ЗОШ №13, м. Полтава

Альона Ткаченко

DreamTAL

«Школа моєї мрії», Ткаченко Альона, 7-А клас КЗ “Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області”, с.Широкий Ст.- Луганський р-н, Луганська обл.

– У 2014 році у Парижі з’явилася «зелена школа»екологічне  середовищі  сучасної  Франції. Будівля школи має безліч рівнів, які прикрашає  зелений  дах, де зможуть оселитися дрібні птахи. Нехай би і моя школа стала ще й затишною домівкою для птахів та тварин.

Вероніка Запорожець

DreamVZ

«Школа моєї мрії», Вероніка Запорожець, 5-Д клас, ЗОШ № 26, м. Полтава

Софія Варіна 

DreamS1

«Школа моєї мрії», Софія Варіна, учениця 1-Б класу Мелітопольської НВК №16, м.Мелітополь Запорізька обл.

Данііл Рощепа

Валерія Таран 

DreamTPol

«Школа моєї мрії», Валерія Таран, 8 клас, с.Білики, Миргородський район Полтавська область

Лілія Шуляренко 

DreamBMir2

«Школа моєї мрії», Лілія Шуляренко, 6 клас, с. Білики Миргородський район Полтавської області

Антон Нечипоренко 

DreamBMir1

«Школа моєї мрії», Антон Нечипоренко, 7 клас, с. Білики Миргородський район Полтавської області

Наталія Кривобок

DreamKNP2

«Школа моєї мрії», Наталія Кривобок, 7 клас, ЗОШ № 26, м. Полтава

Георгій Бєляєв 

DreamPBG copy

«Школа моєї мрії», Георгій Бєляєв, 5 клас, м. Полтава

– Школа моєї мрії – яскрава та весела.Я мрію,щоб в школі посміхалися вчителі та діти.

Надія Шкарупило 

DreamSNK

«Школа моєї мрії», Надія Шкарупило, 2 клас, ліцей №4 “Успіх”, м. Краматорськ, Донецька область

Єгор Галанський 

DreamGE

«Школа моєї мрії», Єгор Галанський, 6 клас, ЗОШ № 26, Полтава

– Лазери при вході зменшують учнів та предмети, така школа може складитися з зовсім малих цеглин. Для тих кому важко вставати зранку є окремі корпуси для «сов» та «жайворонків» Білі стіни на яких можуть малювати учні. Графіті розвиває творчі погляди та плавність рухів та думки. Кожен учень проходить початкове тестування та залежно від належності до групи (меланхолік, сангвінік, винахідник чи критик) починає працювати над створенням драм, комедій, нових ідей чи покращенням довкілля. Є окремі заняття по ознайомленню з побутом, мовою та традиціями інших країн, які проводять їх корінні мешканці. Такі дисциплині як ігри, Лєго, Майнкрафт дозволяють створювати свою архітектуру, свій світ.

ПОЕТИЧНА СТОРІНКА

6.05.2020 – 7.05.2020

Євгенія Дем’янчук 

Коло мрії, як у казці
Прозорі двері кришталеві,
Східці, ніби янтареві,
Парти білі, мармурові,
Стільці блискучі, золотаві.
В класі вчителька, мов фея.
Паличкою чарівною
Нас в майбутнє відправляє,
Де корабель космічний
Миттєво в школу доставляє.

Євгенія Дем’янчук, 4 клас,  екологічний ліцей  №24, м. Житомир

 
DreamPavl_30

Ілля Стрєльцов 

МОЯ МАЙБУТНЯ ШКОЛА

Коли я виросту, то спочатку стану вчителем, а потім директором моєї школи.
У першу чергу я  знайду спонсорів, які могли б у кожному класі нашої школи, поставити міні комп’ютери з розвиваючими програмами.
Запрошу молодих вчителів на роботу.
Було б дуже цікаво проводити уроки іноземної мови з іноземцями.
Організував би багато гуртків малювання і живопису.
Для хлопчиків і дівчаток намагався організувати  би кружок «Вмілі ручки».
Для підготовки молодих водіїв придбав би вантажний і легковий автомобілі. Автошкола для підготовки водіїв на базі школи  запрацювала би знову.
Придбав би багато різних спортивних тренажерів і організував  би клас здоров’я.
На вулиці покращив би спортивний  і футбольний майданчики. Розставив би лавки для відпочинку, оздобив шкільний двір екзотичними квітами та деревами.
Урок у школі був би 30 хвилин, а перерва 20 хвилин.
У їдальні кожен день роздавали б безкоштовно найсмачніші пиріжки і цукерки, їжа була б теж безкоштовна  та корисна для всіх у школі.
Ще змінив би роботу технічного персоналу і охорони школи, повністю замінивши їх роботу роботами.
Це тільки початок моєї роботи .
Зараз я навчаюсь у четвертому класі, але кожний рік я буду удосконалювати мої думки про найкращу школу майбутнього. Я дуже стараюсь навчатися відмінно, щоб мої думки і мої мрії здійснилися.

Ілля Стрєльцов, учень 4 класу КЗ «Вільхівська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів  Станично-Луганського району Луганської області»

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

6.05.2020 – 7.05.2020

Богдан Голумбйовський 

DreamVin

«Школа моєї мрії», Богдан Голумбйовський, 8 клас, Комунальний Заклад”Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради” , м. Вінниця

Олена Шульгіна

DreamSh

«Школа моєї мрії», Олена Шульгіна, 3 клас, ліцей №4, м. Краматорськ, Донецька область

Катерина Пащенко 

DreamKP

«Школа моєї мрії», Катерина Пащенко, 6 клас, ЗОШ №18, м. Полтава

Софія Варіна

DreamVA

«Школа моєї мрії», Софія Варіна,  учениця 1-Б класу Мелітопольської НВК №16, м.Мелітополь Запорізька обл.

Микола Божко

DreamMB13

«Школа моєї мрії», Микола Божко, 5-В клас, Запорізька область, Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16, м. Мелітополь

Анастасія Гончик

DreamAGon

«Школа моєї мрії», Анастасія Гончик, 5 клас, ЗОШ №9, м. Кременчук, Полтавська область

Владислава Бондарєва 

DreamVGVU

«Школа моєї мрії», Владислава Бондарєва, 9 клас, Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #26”, м. Полтава

Марія Бацина

DreamBMKr

«Школа моєї мрії», Марія Бацина, КЗ “Науковий ліцей”, м. Кропивницький

– Я хочу щоб у школі моєї мрії кожен вчився тому, чого він хоче. Мені хочеться, щоб тут вчилися лише ті діти, які цього прагнуть, а не тільки й думають про те, щоб побайдикувати. Я хочу, щоб у школі моєї мрії було цікаво і щоб там були нові технології. Як, от, наприклад, ілюзія “планети”, яку я зобразила на малюнку. Мені важливо, щоб у школі моєї мрії всі діти усміхалися, хочу щоб ніхто не знущався ні над ким, щоб ми не знали слова “булінг” і також я мрію, щоб у цій школі кожен був мені другом. Так само я від душі хотіла би, щоб тут любили тварин, бо вони велика частина мого життя!

Віталій Шпак 

DreamN

«Школа моєї мрії», Віталій Шпак, учень 5 класу КЗ ” Валуйська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Станично-Луганського району Луганської області”

 Олександр Сємєнєнко 

DreamVSL

«Школа моєї мрії», Олександр Сємєнєнко, учень 5 класу КЗ ” Валуйська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Станично-Луганського району Луганської області”

Анна Наумова

DreamNAV

«Школа моєї мрії», Анна Наумова, учениця 8 класу КЗ “Валуйська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Станично-Луганського району Луганської області”

Аліна Кожухаренко 

DreamKAI

«Школа моєї мрії», Аліна Кожухаренко, 12 років, “Палац дітей та юнацтва”, гурток “Веселий пензлик”, м. Ізмаїл, Одеська область. Керівник: Лілія Малоок

Софія Діденко 

DreamDSI

«Школа моєї мрії», Софія Діденко, “Палац дітей та юнацтва”, гурток “Веселий пензлик”, м. Ізмаїл, Одеська область. Керівник: Лілія Малоок

Богдан Пономарчук 

DreamVP2

«Школа моєї мрії», Богдан Пономарчук, 13 років, “Палац дітей та юнацтва”, гурток “Веселий пензлик”, м. Ізмаїл, Одеська область

Богдан Пономарчук 

DreamVP1

«Школа моєї мрії», Богдан Пономарчук, 13 років, “Палац дітей та юнацтва”, гурток “Веселий пензлик”, м. Ізмаїл, Одеська область

Минак Альона

DreamMAl

«Школа моєї мрії», Минак Альона, 8 клас, КЗО НВО № 113 ДМР, м. Дніпро, викладач: Марченкова О.Ю.

Школа – це місце, де усе повинно бути для дитини, для її радості і насолоди, для того, щоб навчання відбувалося в доброзичливій обстановці. Саме такою я бачу школу своєї мрії.
Школа моєї мрії ззовні має бути пофарбована яскравими, радісними фарбами, а на стінах красувались різні візерунки та орнаменти. Всередині мають бути створені всі умови для того, щоб учні перебували там із задоволенням.
Школа – трансформер – тобто школа, яка швидко трансформується під кожного учня з урахуванням його індивідуальних можливостей ( особливо для дітей з особливими потребами, щоб вони проходили навчання разом з іншими дітьми і могли вільно з ними спілкуватися). Така б школа мала змогу ще змінювати свій дизайн,інтер’єр, оформлення під час проведення різних заходів, шкільних конференцій.
Будівлі шкіл будуть просторими, світлими. Біля кожної зростатиме яблуневий сад, щоб восени діти смакували фруктами. Школи будуть мати спортивні комплекси з басейнами та стадіонами, щоб школярі та вчителі підтримували належну фізичну форму.
Якими будуть школи в майбутньому, буде залежати від нас, від того, яким буде суспільство. Майбутнє світле й прекрасне. Любіть його, прагніть його, працюйте для нього, наближайте його…

Марія Кольцова 

DreamIz03

«Школа моєї мрії», Марія Кольцова, Палац дітей та юнацтва, гурток “Веселий пензлик”, м. Ізмаїл, Одеська область, керівник –  Лілія Малоок

Софія Сушельницька 

DreamLV02

«Школа моєї мрії», Софія Сушельницька, 7 клас, Львівський ліцей міжнародних відносин ім. В.Стуса №76, м. Львів

DreamLV01

«Школа моєї мрії», Софія Сушельницька, 7 клас

Артем Малоок 

DreamMA

«Школа моєї мрії», Артем Малоок, 12 років, Палац дітей та юнацтва, гурток “Веселий пензлик”, м. Ізмаїл, Одеська область

– Моя мрія вчитися в незвичайній школі. Де цікаво і легко.

Сусанна Асланян

DreamIz

«Школа моєї мрії», Сусанна Асланян, 8 клас, Ізмаїльська школа №9, м. Ізмаїл, Одеська область

Захар Подгорний

Dream_PZ

«Школа моєї мрії», Захар Подгорний, 2 клас, Комунальний заклад “Красноталівський НВК”, с.Красна Талівка, Станично-Луганський р-н., Луганська область

Іван Дубінін

DreamDILu

«Школа моєї мрії», Іван Дубінін, 2 клас КЗ ” Красноталівський НВК”,с.Красна Талівка Станично-Луганського району Луганської області

Іван Савін 

DreamSavin

«Школа моєї мрії», Іван Савін, 4 клас Вільхівської ЗОШ Станично-Луганського району Луганської області.

– Мрію про те, щоб людство винайшло спосіб навчатися під час нічного сну.

Софія Дем’яненко 

DreamNig_SD

«Школа моєї мрії», Софія Дем’яненко, 1-Б клас Ніжинської школи №15, ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ, м. Ніжин, Чернігівська область

– Музичний клас
Мрію, щоб мене навчали співати пташки

Максим Пилипенко

DreamNig_PM

«Школа моєї мрії», Максим Пилипенко, 1-Б клас Ніжинської школи №15, ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ, м. Ніжин, Чернігівська область

– Моя веселкова школа
У веселковій школі навчання цікаве й різнокольорове.

Руслан Ващенко 

DreamNig_RV

«Школа моєї мрії», Руслан Ващенко, 1-Б клас Ніжинської школи №15, ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ, м. Ніжин, Чернігівська область

– Школа -музей: національно-духовна школа.
Мені дуже цікаво навчатися не лише в класі, а й у інтерактивних місцях. Наприклад, у музеї. Там можна вивчати Я досліджую світ. Цікаво!

Ярослав Лисивець

DreamNig_Ya

«Школа моєї мрії», Ярослав Лисивець, 1-Б клас Ніжинської школи №15, ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ, м. Ніжин, Чернігівська область

– Моя школа під час дистанційного навчання
Я виготовив з конструктора свою школу для дистанційного навчання, де б міг побути насамоті.

Саша Кресан 

DreamNig_SK

«Школа моєї мрії», Саша Кресан, 1-Б клас Ніжинської школи №15, ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ, м. Ніжин, Чернігівська область

– Інколи мені набридає сидіти за партою, тому я й вигадав школу, в якій можна навчатися в класі на галявині, а під час дощу ховатися до класу – казкової хатинки.

Каріна Щеглюк

Dream_Tis05

«Школа моєї мрії», Каріна Щеглюк, журналістка ДІЛ”Сузір’я” імені Героя України Леоніда Каденюка, слухачка гуртка “Дитяче телебачення Тисменицького Районного Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 4-Г класу Тисменицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів,  Івано-Франківська область

Богдана Плюснін

Dream_Tis06

«Школа моєї мрії», Богдана Плюснін, учасниця гуртка “Дитяче телебачення” Тисменицького РБДЮТ, учениця 4-Г класу, журналіст Дитячої інформаційної ліги “Сузір’я” імені Героя України Леоніда Каденюка Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, Івано-Франківська область

 Микола Петрук 

DreamPo_P

Микола Петрук, 6 клас, ЗОШ №18, м. Полтава

– Малюнок називається “Карантін”.
Він показує як школа сумує за учнями, а завдяки дистанційному навчанню школа  має можливість спілкуватись з онуками-учнями, бо дідусь допомагає.
DreamPMik

Микола Петрук, 6 клас, ЗОШ №18, м. Полтава

LEGO-КОНСТРУЮВАННЯ

6.05.2020 – 7.05.2020

Валерія  Драб

DreamVDNi

«Школа моєї мрії», Валерія Драб , 1 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ №11, м. Ніжин Чернігівської обл.

– Школа для феї добрих справ.

Я дуже люблю  допомагати. Всім.  Спостерігаю за добрими справами феї, і навчаюся. А ще, я мрію стати модельєром одягу, створювати красиві моделі. І навчатися хочу ось в такій школі.

Андрій Хоминець

DreamNig

«Школа моєї мрії», Андрій Хоминець , 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі Гімназії №2, м. Ніжин Чернігівської обл.

«Школа чарівників».

Школа  має багато поверхів, щоб була гарна оглядовість. Схожа на замок, тут  вчитимуть таємних чарівників, що спасатимуть людство. Є таємні ходи з схованками, частина з яких, як видно, забито дошками. На честь випускників піднімають прапор.

Олександра Крик

DreamNiC

«Школа моєї мрії», Олександра Крик, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№ 7, м. Ніжин Чернігівської обл.

– Це школа моєї мрії. Ще в ній дуже затишно і спокійно. Навколо багато дерев і квітів. Можна багато мріяти, про все що завгодно. Я дуже люблю конструювати з Лего і в мене багато різних задумів. Біля школи я побудувала футбольне поле на якому гравці- це дівчатка, що вчаться в цій школі.

DreamNiC1

«Школа моєї мрії», Олександра Крик,

Колективна робота, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання», керівник Пархоменкко Т.В.,  м. Ніжин Чернігівської обл.

DreamKRN

«Школа моєї мрії», «Школа театру», Ліза Бондаренко, 2 клас, ЗОШ №7; Ілона Шугай, 1 клас, ЗОШ №11; Кіра Булигіна, 1 клас, ЗОШ №11; Єгор Муравщик, 1 клас, ЗОШ №11; Валерія Драб, 1 клас, ЗОШ №11; Максим Пилипенко, 1 клас, ЗОШ №15 Іван Чорнодід, 1 клас, ЗОШ № 15

– Все життя кожна людина виконує якусь роль. Вочевидь дітям дуже подобається навчатися в життєвій «Школі театру», якщо вони так активно і завзято долучилися до виконання  завдання.

Данило Романченко 

DreamRDN2

«Школа моєї мрії», Романченко Данило, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№7, м. Ніжин Чернігівської обл.

– Я побудував  пришкільний майданчик біля школи моєї мрії. Після гарного веселого відпочинку краще вчитися!

Данило Бобир

DreamDBN1

«Школа моєї мрії», Данило Бобир, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№ 7, м. Ніжин Чернігівської обл.

– В школі моєї мрії учні вибирають собі заняття по душі, і тому дуже сумлінно навчаються. В цій школі завжди відкриті двері. Є шкільний автобус. А ще обов’язково в моїй школі є зал для заняття самбо. На подвір’ї є гойдалка, та місця для відпочинку. Моя школа мрії мені дуже подобається.

DreamDBN

«Школа моєї мрії», Даня Бобир

Платон Лихолетов 

DreamLPl

«Школа моєї мрії», Платон Лихолетов, 1 клас, ліцей № 8 імені Василя Стуса, м. м. Краматорськ, Донецька область

– У мене є мрія збудувати сучасну школу для дітей «цифрового покоління». Це буде школа із цікавим зонуванням та благоустроєм, де є безліч технологічних процесів. Коли я виросту, побудую таку «Школу моєї мрії» для українських дітей.

Іван Савін

dream_13

«Школа моєї мрії», Іван Савін, 4 клас Вільхівської ЗОШ Станично-Луганського району Луганської області

– Мрію про навчання у природньому осередку.

Мирослава Івко 

DreamI

«Школа моєї мрії», Мирослава Івко, 7 клас, ЗОШ №18, м. Полтава

Федір Лукаш

«Школа моєї мрії», Лукаш Федір,  Ніжинська станція юних техніків, гурток «Юні дослідники» ННВК “Престиж” N16, м. Ніжин Чернігівської обл.
– Школа моєї мрії – це школа де учні навчаються граючи.  Я дуже люблю конструювати з Лего.Моя школа мрії схожа на конструктор.Її будівлі, ніби геометричні фігури з’єднуються між собою.  В цій школі завжди раді дітям і зустрічають із посмішкою. 

Анастасія Ісаєнко

dreamv7

«Школа моєї мрії», Анастасія Ісаєнко, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№ 15, м. Ніжин Чернігівської обл.

– У школі моєї мрії учні навчаються будівництву. Також в школі є обовязковим
уроком Лего-конструювання. Моя школа мрії мені дуже подобається, і вона
має вигляд «Майнкрафт».

Єгор Чепела

dreamv8

«Школа моєї мрії», Єгор Чепела, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№ 15, м. Ніжин Чернігівської обл.

– В школі моєї мрії учні вивчають навколишнє середовище, досліджують різні
види рослин. А ще в цій школі є заняття котрі спрямовані на екологічне
виготовленя різних матеріалів . Моя школа мрії це школа чисте майбутнє.

Вероніка Кузьменко 

dreamv5

«Школа моєї мрії», Вероніка Кузьменко, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№ 15, м Ніжин Чернігівської обл.

– У школі моєї мрії учні можуть подорожувати в різні куточки світу, і вивчати
різні традиції кожної країни. Також в цій школі можна вчитися керувати
різними транспортними засобами. А ще обов’язково в цій школі є заняття
що відповідають традицій нашої країни . Моя школа мрії найкраща школа
світу.

Ліля Кліщ 

dreamv6

«Школа моєї мрії», Ліля Кліщ, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№ 15, м. Ніжин Чернігівської обл.

– У школі моєї мрії учні вчаться різними видами спорту. Також в цій школі
вчитися готувати різні екзотичні страви, вивчають різні національну кухню.
А ще в цій школі вони проживають, і їздять на шкільному автобусі брати
участь у спортивних змаганнях . Моя школа мрії мені дуже подобається.

Дмитро Божко 

Дмитро Божко /Roblox –  віртуальний всесвіт/, 3 клас, Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16, м.Мелітополь, Запорізька область

Даня Романченко 

DreamRDNi1

«Школа моєї мрії», Даня Романченко, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№7, м Ніжин Чернігівської обл.

У школі, про яку я мрію, повинна бути комфортна  зона  відпочинку, мабуть така, яку я зміг побудувати. Під час карантину я зрозумів, що навчатися можна не тільки за партою. Дуже важливо мати змогу спілкуватися з ровесниками, обговорювати свої мрії, щоб краще зрозуміти, ким би я хотів бути, коли виросту.

DreamDRom

«Школа моєї мрії», Даня Романченко, 2 клас, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ№7, м Ніжин Чернігівської обл.

– Було б добре, якби деякі уроки можна було проводити на вулиці. Щоб не з книжками та зошитами, а користуючись новітніми технологіями. Щоб завжди була можливість займатись в улюблених гуртках просто в школі і була кафешка з різноманітними смаколиками…

Коля Марченко 

DreamMKNe

«Школа моєї мрії – Корабель», Коля Марченко, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ № 1 (2-Б клас), м. Ніжин Чернігівської область

Артем Бугаєць

DreamBAN

«Школа моєї мрії – Minecraft», Артем Бугаєць, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання» на базі ЗОШ № 1 (2-Б клас), м. Ніжин Чернігівської обл.

– Моя школа мрії – це школа Minecraft. Гра Minecraft  популярна серед дітей у всьому світі. Minecraft – це школа-гра з нескінченними можливостями досліджувати світ через будування об’єктів та виконування завдань. За допомогою ігрових блоків можна чудово розбиратися, як працюють органи людського організму та функціонують важливі механізми. В ній можна охоче опановувати математику, природознавство, програмування та багато інших предметів, а ще вчитися взаємодіяти, розвивати творчі здібності та пам’ять. Навчання з Minecraft – це дуже цікаво й захопливо!

Артем Новосілецький 

DreamNAKr_1

«Школа моєї мрії», Артем Новосілецький, 3 клас, ліцей N 4 «Успіх», м. Краматорськ, Донецька область

DreamNAKr_2

Іван Мічківський 

DreamMIKr01

«Школа моєї мрії», Іван Мічківський, 3-В клас, ліцей № 4 “Успіх” Краматорської міської ради Донецької області, м. Краматорськ, вчитель: Трофімова Лілія Олександрівна

Екологічна школа

DreamMIKr02

Відео Екологічна школа. Проєкт «ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ» представляємо з дозволу батьків Івана Мічківського.

Ваня Чорнодід

DreamNig_VCh

«Школа моєї мрії», Ваня Чорнодід, 1-Б клас Ніжинської школи №15, ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ, м. Ніжин, Чернігівська область

– Клас, ланч-зона із куточком природи
Хочу, щоб на перервах наш клас трансформувався в їдальню.

Ліза Осталецька 

DreamNig_OL

«Школа моєї мрії», Ліза Осталецька, 1-Б клас Ніжинської школи №15, вихованка ЗХК “Фітодизайн” НБДЮ, м. Ніжин, Чернігівська область

– Школа майбутнього природничо-спортивного спрямування – осередок дружби та здоров’я. Споруда праворуч – гігантський куб, в якому знаходяться просторі класні кімнати, спортивна зала та басейн, ліворуч – квітка-батут, але не звичайний, бо в середині має власний музей природи. Справжньою родзинкою школи є стайня з поні. Всі учні залюбки займаються кінним спортом та опановують навички догляду за своїми улюбленцями. Символ школи – ліра, оскільки заняття відбуваються під гармонію музичних нот.

Костянтин Вдовиченко

DreamVKGz

«Школа моєї мрії», Костянтин Вдовиченко, 4 клас, Житомирський екологічний ліцей №24, м. Житомир

Про проєкт «Школа моєї мрії»

Дорогі і шановні учні та учениці!
Пропонуємо разом з вами створити віртуальну комп’ютерну галерею!
Тематика малюнків: «Школа моєї мрії».

Малюнки виконуються у графічному редакторі на вибір: PAINT, GIMP, Photoshop, Corel Photo Paint…
Також можна виконати малюнки і традиційним способом: олівцями, фарбами, фломастерами.
Файли з малюнками, які виконані в графічному редакторі, або фото малюнків, які намалювали олівцями чи фарбами /чи відскановані/, чекаємо за адресою для листування: dream.school.ua.2020@gmail.com
Хто бажає працювати в Google Classroom – Віртуальна галерея «Школа моєї мрії», має мати електронну пошту на gmail.
Пропонуємо заповнити Google-форму – Реєстрація учасників проєкту «Школа моєї мрії» .

Кожний учасник отримає сертифікат учасника Всеукраїнського проєкту.
Найкращі малюнки будуть відзначені видавництвом «Ранок».
Кожної п’ятниці буду робити звіт про перебіг подій проєкту у Віртуальній школі  «Ранок». 

ЕТАПИ ПРОЄКТУ

І етап ( 3.04. – 9.04)- ознайомлення школярів умовами проєкту.
ІІ етап – Підготовка, оформлення рабіт, пересилка робіт (10.04-24.04)
IІІ етап – реалізація запланованої діяльності. (17.04) – підведення проміжних результатов. Демонстрація вже надісланих робіт. Також ми зустрінемося віртуально із учасниками –випускниками минулих телекомунікаційних проектів, які зголосилися взяти участь і в цьому проекті.
ІV етап – Підведенння проміжних результатів проєкта (24.04) . Демонстрація нашої галереї. Малюнки можна буде надсилати ще до до 30.04. А вже після – регістраційна форма буде закрита.
ІV етап/додаток/ – за проханнями учасників проєкту термін прийому робіт продовжено до 7 травня 2020 включно.
V етап – оцінювання результатів проекту: узагальнити отриманий досвід. Відеоконференція з учасниками прєкту. 8 травня 2020 – підведення результатів проєкту.

Координатор проєкту: Тетяна Спориніна, вчителька інформатики Чернівецької гімназії №2, керівничка гуртка «Байт» Чернівецького ОЦНТТУМ.
Члени журі: Наталія Кабак, Олена Афанасьєва, Вікторія Угорська, Денис Кондрюк.
unnamedПартнери проєкту: Видавництво «Ранок», Марина Корнієнко, головна редакторка
відділу «Навчальна література»

versiiilog20NІнформаційний партнер проєкту:
обласна газета «Версії»Людмила Чередарик, редакторка газети «Версії»

©Тетяна Спориніна,
координаторка проєкту «Школа моєї мрії»

2 thoughts on “«Школа моєї мрії» – віртуальна галерея. 6-7 травня 2020

  1. Щиро дякуємо Видавництву “Ранок” за підтримку телекомунікаційного проєкту «Школа моєї мрії. Віртуальна галерея» Тетяни Спориніної! У непростий час дистанційного навчання ці змагання були, як ковток цілющого повітря, і для нас, педагогів, і для дітей та їхніх батьків. Дякуємо і пишаємося нагородами. Давайте ще!

    Вподобано 1 особа

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s