«Н.Й – не моє, і моє місто» – виставка Броніслава Тутельмана

20 січня 2023-го у центрі культури «Вернісаж» відбулося відкриття виставки «Н.Й – не моє, і моє місто» Броніслава Тутельмана – художника, фотографа та заслуженого діяча мистецтв України.

На відкритя виставки прийшли шанувальники фото, митця, друзі, знайомі, колеги, діячі… Також на вернісажі можна було зустріти і раптом опинитися поряд із легендарними чернівчанами і митцями…

І у нинішній воєнний час митець не залишається осторонь важких для нашої країни випробувань – нападу рашистів на Україну, займає активну громадянську позицію, щиро вболіває за долю рідної України та наулюбленішого міста над Прутом.

«Н.Й. – не моє, але моє місто. Чому Нью Йорк? По-перше, там живуть мої діти та друзі. По-друге, не дивлячись на те безумство, яке впало на весь світ та Україну, Америка в першу чергу є нашим основним союзником. Н.Й. – це мегаполіс, який надихає, вражає, зачаровує, розчаровує своєю пишністю, новаторською архітектурою, еклектикою та атмосферою. Словом у Нью Йорку необхідно заряджати «свої акумулятори». Мені, як художнику, захотілося візуальними засобами передати всю різноманітність життя нью-йоркця у міському середовищі. Чим би американці не займалися і як би не виглядали вони платять податки і цим підтримують Україну . Хочеться вірити та сподіватися, що проєкт у мене вийде. Слава Україні!», – Броніслав Тутельман

Митець представив експозицію з понад 100 фото, в яких переданий ритм та стиль життя одного з найбільш мультикультурних міст світу Нью-Йорка.

Броніслава Тутельмана вітали з відкриттям виставки митці, друзі, меценати, фотохудожники, говорили про його цікаві ідеї та неординарні мистецькі проекти.

Броніслав Тутельман запевнив, що планує і надалі дивувати і презентувати нам свої проєкти, перформанси і нові виставками навіть і у цьому році.

Планую піти на виставку ще раз. Бо відкриття виставки – це більше зустрічі і спілкування. Подивитися більш уважно, подумати – це треба більш уособлено… Дякую Броніславу Тутельману за цікаву фотовиставку, нові сенси, метафори, порівняння… Нью-Йорк і його різнопланове життя. Але Нью-Йорк – не моє місто. По духу не моє. Я була тільки у Флориді. І у Пуерто-Ріко. Але тоді в Україні не було війни. Можна було мріяти, не абстрагуватися. Але завжди людину приваблюють подорожі, нові враження, нові місця. Навіть ті, що ти бачиш на світлинах. Дякую, автору, за нові асоціації. Навіть, подекуди, і сумні…

©Тетяна Спориніна,
фото автора

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s